Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G

Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G
Skladom
Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G
Fotopasca BUNATY 4K GSM 4GFotopasca BUNATY 4K GSM 4G
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G


0
369,34 € s DPH
307,78 € bez DPH

EAN: | Kód: 08811015Novinka 2022 4G GSM modul, Video 4K, odosiela aj video, SMS diaľkovým ovládaním, foto vo formáte 16:9

Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G umožní odosielanie krátkych video sekvencií v dĺžke 5 sekúnd. Fotopasca maximálne šetrí dáta ! 5 sekúnd je dostatočne dlhá doba na to, aby video, ktoré fotopasca odošle prezradilo čo najviac detailov o tom čo sa pred fotopascou deje! Fotopasca môže samozrejme nastaviť aj na odosielanie fotografií!

Pri fotopasci BUNATY 4K GSM 4G môžete nastaviť veľkosť odosielaných fotografov a podľa toho šetriť dáta! Fotografie môžete odosielať v plnej veľkosti av plnom rozlíšení, alebo znížiť veľkosť odoslaných snímok a tým výrazne znížiť spotrebu dát! Náklady na odosielanie fotografií budú minimálne a kvalita odoslanej fotografie aj tak bude veľmi vysoká. Všetky fotografie, ktoré fotopasca odošle zároveň v plnej veľkosti uloží na SD kartu.

Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G dokáže okamžite odoslať zhotovenú fotografiu o 50% rýchlejšie na e-mail alebo rovno na mobilný telefón. Máte tak okamžitú možnosť reagovať na prípadné narušenie v podobe zlodeja, alebo sa len hneď pokochať nádhernou fotografiou z prírody.

Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G po aktivácii pohybového čidla odošle do 1 minúty (podľa kvality signálu) fotografiu na e-mail alebo mobilný telefón vďaka zabudovanému 4G GSM modulu. Jedinou podmienkou je, mať vo fotopasci SIM kartu s povolenými dátami, tú môžete aj bez záväzkov zaobstarať za pár korún, a ani mesačné náklady nie sú nijako vysoké. U nás ku každej objednanej fotopasci získate SIM kartu zadarmo.

Najlacnejším variantom ako prijímať okamžite fotografie z fotopasce v mobile, je nastavenie odosielania na e-mail, s tým, že v e-mailovom klientovi, je možnosť notifikácií priamo na displeji mobilného telefónu. Dostanete tak upozornenie o prijatej správe, ktorá bude obsahovať fotografiu, ktorú fotopasca vytvorila. Náklady na tento spôsob sú okolo 50Kč až 100 Sk mesačne za neobmedzené množstvo prijatých fotografií. A to všetko bez záväzkov u operátora.

Fotopasca dokáže fotiť aj natáčať naraz
Ďalšou unikátnou vlastnosťou je, že Bunaty Full HD GSM 4G fotí a natáča v jeden moment, čo využijete najmä pri strážení majetku. Okrem snímky totiž vytvorí krátke video v dĺžke až jednej minúty, z ktorého vzniknutú situáciu lepšie pochopíte. Napríklad keď fotka zachytí zlodeja otočeného chrbtom, zatiaľ čo na videu sa postupne odhalí celý. Aj v tomto prípade platí, že vám fotopasca okamžite odosiela prvú fotku na mobil, video automaticky ukladá na sd kartu.

Pre úspornú prevádzku je fotopasca Bunaty 4K GSM 4G vybavená funkciou časovača. Ten ju umožňuje nastaviť tak, aby fungovala napríklad medzi 18:00 a 05:00, kým vo zvyšku času bude vypnutá. Tým zároveň predídete aj nechceným záberom, ktoré by iba zapĺňali pamäťovú kartu. Nastaviť možno aj časový interval, v akom má fotopasca vykonávať snímkovanie oblasti alebo natáčať.

Nastavenie fotopasce Bunaty 4K GSM 4G je možné kedykoľvek prispôsobiť aktuálnym potrebám, pretože ju je možné vďaka 4G modulu ovládať na diaľku. Fotopascu môžete vypnúť, zapnúť alebo si nechať vyžiadať fotografiu - to všetko pomocou SMS príkazov. Funkciu SMS ovládania môžete aktivovať alebo ju úplne vypnúť. Pokus SMS ovládania aktivujete, pamätajte na to, že fotopasca bude mať výrazne vyššiu spotrebu energie - fotopasca musí byť stále v pohotovostnom režime a čakať na prípadný SMS príkaz. Ak budete chcieť využívať túto funkciu SMS ovládania, odporúčame fotopascu napájať externú batériu. Pokiaľ funkciu SMS ovládania vypnete, spotreba energie je minimálna - fotopasca pokiaľ nefotí je v úspornom režime a aktivuje sa iba pohybovým čidlom.

Kompletná česká lokalizácia
Priamo od výrobcu je táto fotopasca lokalizovaná pre Českú a Slovenskú republiku. Menu aj dodávaný návod sú kompletne v češtine, nejedná sa o žiadny softvér tretej strany. Vďaka tomu je obsluha BUNATY jednoduchá a prehľadná

Parametre
Rozlíšenie 32 MP
Rozlíšenie videa 4K
GSM integrovaný GSM modul pre odosielanie foto na email alebo mobilný telefón vrátane diaľkového ovládania fotopasce! Odosiela VIDEO v dĺžke 5 sekúnd
Batérie 8x AA (klasické ceruzkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Rozmery 13x8x6 cm
Uhol záberu 65°
Prísvit 940nm úplne neviditeľný
Dosvit 15 až 30 metrov podľa situácie
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Prehranie video na LCD ÁNO
Maximálne rozlíšenie foto 32 MP
Maximálne rozlíšenie video 4K
Slovenčina ÁNO
Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu
Reálny dosah PIR (človek) 15 až 25 metrov
Rýchlosť spúšte 0,4
Porty USB
Závit pre statív ÁNO
Model 2022

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty