Fotopasca BUNATY 4K WiFi Solar

Fotopasca BUNATY 4K WiFi Solar
Skladom
Fotopasca BUNATY 4K WiFi Solar
Fotopasca BUNATY 4K WiFi SolarFotopasca BUNATY 4K WiFi Solar
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Fotopasca BUNATY 4K WiFi Solar


0
204,88 € s DPH
170,73 € bez DPH

EAN: | Kód: 08811016Novinka 2022/23, 46MP, 4K video, Solárny panel, WiFi, Bluetooth, tri pohybové čidlá, záznam na sd kartu s uhol snímania 65°

Fotopasca BUNATY 4k WiFI Solar má tri integrované pohybové čidlá, ktoré reagujú na tepelný pohyb v zornom uhle. Jedno pohybové čidlo sleduje pohyb priamo pred fotopascou a ďalšie dve pohybové čidlá strážia pravú a ľavú stranu snímanej plochy. Máte tak 100% istotu, že fotopasce nič neunikne. Fotopasca má neuveriteľnú reakčnú dobu 0,3 sekundy a to práve vďaka trom pohybovým čidlám najnovšej technológie.

Video sekvencie urobené fotopascou BUNATY WIFI Solar patrí medzi to najlepšie na trhu. Video môže fotopasca zaznamenať v dĺžke až 3 minút v najlepšom možnom rozlíšení 4K. Samozrejmosťou je úplne neviditeľné nočné snímanie 940nm.

Fotopasca má integrovaný solárny panel s vlastnou integrovanou dobíjacou batériou. Batérie sa dobijú solárnym panelom av jarných a letných mesiacoch výrazne šetria energiu. Ak je vnútorná batéria plne dobitá vo fotopasci už nemusia byť žiadne batérie. Pokiaľ požadujete, aby fotopasca vydržala v prevádzke na batérie naozaj čo najdlhšie, je dobré do fotopasce vložiť 4x ceruzkové batérie, najlepšie lítiové. Fotopasca potom vydrží v prevádzke aj mnoho mesiacov. Vždy, ale záleží na množstve nafotených fotografií, pokiaľ fotopasca nefotí má nulovú spotrebu. BUNATY WIFI SOLAR je fotopasca s najdlhšou výdržou na batérie!

Fotopasca disponuje časovačom, kedy môžete fotopascu nastaviť tak, aby fotila iba v určité časové obdobie. Sekvenčné fotenie, kedy fotopasca pri zaznamenaní pohybu vytvorí, až 9 fotografií v tesnom slede za sebou. Súčasne môže fotopasca natáčať video aj fotografovať. Samozrejmosťou prepisovania SD karty pri jej zaplnení.

Fotopasca vydrží nárazy, pády aj silný dážď
Fotopasca Bunaty Micro 4K je vhodná do každého počasia aj prostredia. Robustná konštrukcia má niekoľko vnútorných výstuží a odolá tak prípadným nárazom aj pádom. Skvele poslúži aj v daždi alebo vetre, pretože nesie certifikáciu IP67. Tá zaručuje 100% ochranu pred vniknutím prachu a odolnosť voči dažďu (nie je však vhodná na konštantné ponorenie). Nemusíte tak fotopascu schovávať pod prístrešok, ale umiestniť ju na ideálne miesto podľa potreby.

Parametre
WiFi + BlueTooth ÁNO
Rozlíšenie 46MP
Rozlíšenie videa 4K
Batérie 4x AA ( klasické ceruzkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja + integrovaná batéria 4400mAh Li-batérie
Rozmery 14x10,5x9,5 cm
Uhol záberu 65°
Prísvit 940nm
Dosvit 15 až 20m
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Prehranie video na LCD ÁNO
Maximálne rozlíšenie foto 46MP
Maximálne rozlíšenie video 4K
Slovenčina ÁNO - (aplikácia v angličtine)
Displej 2.0'' farebný displej
Reálny dosah PIR (človek) 15 až 25 metrov
Rýchlosť spúšte 0,3s
Porty USB
Závit pre statív ÁNO
Rozmer (šírka x výška x hĺbka) 14,1x10,5x9,5 cm
Model 2022/23

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty