Fotopasca BUNATY mini WiFi

Fotopasca BUNATY mini WiFi
Skladom
Fotopasca BUNATY mini WiFi
Fotopasca BUNATY mini WiFi
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Fotopasca BUNATY mini WiFi


0
159,95 € s DPH
133,29 € bez DPH

EAN: | Kód: 08811014 | Výrobca: BUNATYNajmenšia fotopasca na svete s WiFi, Bluetooth a LCD displejom so záznamom na sd kartu s uhol snímania 55°

Na rok 2022 prichádza na trh BUNATY mini s WiFi a Bluetooth. Fotopascu BUNATY mini WiFi môžete tak inštalovať na zle dostupných miestach, a pritom si fotografie z fotopasce sťahovať cez WiFi do Vášho mobilu. Výhoda spočíva aj v tom, že neprezradíte umiestnenie fotopasce. Fotopascu tiež môžete kompletne cez WiFi nastavovať, prípadne fotopascu vypnúť a zapnúť.

BUNATY mini dlhodobo najpredávanejšia fotopasca v čr
BUNATY mini WiFi nadväzuje na najúspešnejší model fotopasce za posledných niekoľko rokov. BUNATY mini je pravidelne každý rok vyhodnotená nezávislým portálom HEUREKA ako najpredávanejší a najúspešnejší produkt v kategórií fotopascí.

Na zlodeja a na zver!

BUNATY mini WiFi disponuje dvoma LED diódami najnovšej generácie, ktoré majú veľký výkon a dosvitom sa vyrovnajú aj fotopascom, ktoré majú 40 i 50 IR led diód staršej generácie. Led diódy osvietia veľkú plochu a na vzdialenosť väčšiu ako 8 metrov je prísvit nepostrehnuteľný, fotopasca BUNATY mini WiFi je tak vhodná aj na ochranu majetku. Pri snímaní na vzdialenosť kratšiu ako 5 metrov a pri priamom pohľade a plnom sústredení môže byť vidieť mierne začervenanie o veľkosti dvoch 2mm veľkých bodiek, ale je to naozaj nepostrehnuteľné! BUNATY mini je skvelá fotopasca nielen na zver, ale aj na ochranu majetku! Najnovšie micro led diódy ponúkajú skvelý výkon za úplne tmy.

Kvalitné fotografie cez deň aj v noci

Cez deň fotopasca fotí farebne av noci čiernobielo s rozlíšením, až do veľkosti 32 mega pixelov. Fotopasca umožní tiež nahrávať krátke video sekvencie v dĺžke, až 1 minúty.

Veľký LCD displej na prednej strane fotopasce s možnosťou zamerania na sledované miesto! Šesť plnohodnotných tlačidiel pre jednoduché nastavenie so slovenským menu. Displej na prednej časti fotopasce je veľmi dôležitý! Iba tak máte možnosť fotopascu zamerať! Na trhu nájdete mnoho fotopascí, ale majú displej vo vnútri fotopasce čo je k ničomu! Potrebujete fotopascu s displejom vpredu, aby bolo na displeji vidieť čo presne chcete fotiť prípadne natáčať!

Mnoho funkcií v malom prevedení – časovač, časozber, kvalita snímok ISO

Pri fotopasci BUNATY mini WiFi môžete nastaviť časový interval od kedy do kedy má byť aktívny, napríklad iba v noci, môžete tak šetriť energiu. Funkcia časozber je už samozrejmosťou. Pre fotografických nadšencov je navyše fotopasca vybavená manuálnym nastavením ISO a aj možnosťou nastavenia obnovovacej frekvencie u videa.

Pre koho je fotopasca určená

Na zabezpečenie a ochranu majetku! Pre poľovníkov a milovníkov prírody na sledovanie pohybu zveri!

Snímky možno použiť ako dôkazný materiál pri vyšetrovaní zločinu
Snímky z fotopasce možno použiť na usvedčenie páchateľa zločinu. Spolupracujeme s Políciou SR. Je to dokonca náš zákazník, ktorý naše fotopasce používa v teréne už niekoľko rokov. Medzi ďalších spokojných zákazníkov patria aj Lesy SR a rad českých miest a obcí.

Kompletná česká lokalizácia a technická podpora v slovenčine

Priamo od výrobcu je táto fotopasca lokalizovaná pre Českú a Slovenskú republiku. Menu aj dodávaný návod sú kompletne v češtine, nejedná sa o žiadny softvér tretej strany. Vďaka tomu je obsluha BUNATY jednoduchá a prehľadná. Veľkou konkurenčnou výhodou je to, že sa môžete dovolať na slovenskú technickú podporu, ktorá je vždy pripravená vám poskytnúť informácie a poradiť vám. Na podpore je pripravený technik, ktorý dokonale pozná všetky produkty!

Parametre
WiFi + BlueTooth ÁNO
Rozlíšenie 32 MP
Rozlíšenie videa 32 MP
Batérie 4x AA (klasické ceruzkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Rozmery 10x8x4 cm
Uhol záberu 55°
Prísvit 920 nm
Dosvit 10 - 15 metrov reálne (žiadne "až" ako pri konkurenčných výrobkoch)
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Slovenčina ÁNO
Displej 2" farebný
Reálny dosah PIR (človek) až 15 m
Rýchlosť spúšte 0,5 s
Porty USB
Závit pre statív ÁNO
Model 2022

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty