Fotopasca BUNATY FULL HD

Fotopasca BUNATY FULL HD
nedostupné
Fotopasca BUNATY FULL HD
Fotopasca BUNATY FULL HDFotopasca BUNATY FULL HD
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Fotopasca BUNATY FULL HD


0
212,71 € s DPH
177,26 € bez DPH

EAN: | Kód: 08810349 | Výrobca:


Fotopasca BUNATY FULL HD
Najvýkonnejšie BUNATY sa zaznamenaný na sd kartu a uhlom snímania 55° Zachyť všetko dôležité s Bunaty FULL HD Veľký displej, jednoduché nastavenie Fotopasce Bunaty patria v Českej republike k dlhodobo najpredávanejším, a model Bunaty Full HD

Displej a laserové ukazovátko sú na prednej strane fotopasce
Väčšina dostupných fotopascí má displej umiestnený na zadnej strane tela prístroja, alebo je taký malý, že na ňom skoro nič nevidíte. S tým je spojený aj ďalší problém, a to inštalácia fotopasce. Malý displej jednoducho neumožňuje zamerať fotopascu tak, aby dokonale snímala daný priestor. V tomto ohľade sú fotopasce rady Bunaty full HD výnimkou. Na displeji presne vidíte čo budete snímať a za zhoršených svetelných podmienok môžete využiť aj laserové ukazovátko.

Prečo si vybrať Fotopasca Bunaty FULL HD?
Maskovanie je tak dokonalé s minimom lesklých plôch, že ani zver, ani zlodej si fotopascu nevšimne. Samozrejmosťou je úplne neviditeľné a bezhlučné snímanie. Medzi pokročilé funkcie patrí nastavenie vrátane časovača a časozberu. Všetky tieto vlastnosti robia z fotopasce Bunaty full HD nepostrádateľný, a pritom cenovo dostupný bezpečnostný prvok. Fotopasca Bunaty FULL HD umožňuje zhotovovať záznam na SD kartu zhotovovaný s uhlom snímania 55 stupňov a rozlíšením 24 MP. To zaručuje, že urobené snímky sú v skvelej kvalite. SD karta je dostatočne veľká. Zvládne uložiť tisíce snímok.

Fotopascu je možné jednoducho prepojiť s počítačom
Samozrejmosťou sú porty USB, vďaka ktorým fotopascu môžete kedykoľvek prepojiť s počítačom a urobené snímky si do počítača stiahnuť a zálohovať ich, aby ste mohli obsah na SD karte vymazať a bola znovu pripravená na nové snímky.

Stačí odklopiť predný kryt a všetky ovládacie prvky vrátane displeja máte priamo pred sebou
Pri používaní fotopasce môžu nastať najrôznejšie situácie. Napríklad si budete chcieť prezrieť zhotovené fotografie, fotopascu nastaviť, vypnúť alebo zistiť stav batérie. Na tieto účely musíte väčšinu fotopascí iných značiek najprv demontovať z miesta umiestnenia, otočiť a zložito hľadať väčšinou titerný prepínač, odklápať mnoho dvierok atď.

Batériu môžete šetriť vďaka časovaču, ktorým je možné nastaviť od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna. Pre monitorovanie veľkých plôch je výhodou funkcia časozberu, kedy fotopasca fotí v pravidelných intervaloch bez nutnosti zaznamenania pohybu.

Fotopasca vytvára fotografie a videá s najvyššou kvalitou na trhu
Bezkonkurenčnou výhodou je záznam videa aj so zvukom vo FULL HD kvalite. Fotopasca Bunaty dokáže kombinovať ako fotografovanie, tak záznam videa. Tzn. že vytvorí fotografiu, video alebo fotografiu s videozáznamom, ktorého kvalita patrí medzi najlepšie na trhu.

Na čo je fotopasca dobrá? Pre koho sa hodí?
Fotopasce využijete pri ochrane objektu / auta pred zlodejmi, alebo na sledovanie pohybu zveri v prírode. Medzi našich zákazníkov teda neparia len poľovníci. Dodávame komletné riešenie aj pre takých zákazníkov ako je Polícia ČR & mestá a obce v ČR.

Záznam z fotopasce možno použiť ako dôkazný materiál vo vyšetrovaní krádeže
Záznam je natoľko kvalitný, že ho možno použiť ako dôkazový materiál v rámci vyšetrovania krádeže. Rýchlosť spúšte je 0,7 a nechýba ani pamäťová jednotka v podobe SD karty s veľkou kapacitou.

Kompletná česká lokalizácia
Priamo od výrobcu je táto fotopasca lokalizovaná pre Českú a Slovenskú republiku. Menu aj dodávaný návod sú kompletne v češtine, nejedná sa o žiadny softvér tretej strany. Vďaka tomu je obsluha BUNATY jednoduchá a prehľadná

Parametre
Rozlíšenie 24 MP
Rozlíšenie videa 1080P FULL HD
Batérie 8x AA (klasické ceruzkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Rozmery 13x8x6 cm
Uhol záberu 55°
Prísvit 940nm úplne neviditeľný
Dosvit 15 až 25 metrov podľa situácie
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Prehranie video na LCD ÁNO
Maximálne rozlíšenie foto 24MP - 4000x3000
Maximálne rozlíšenie video FULL HD
Slovenčina ÁNO
GSM brána (odosielanie snímok) NIE
Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu
Záber PIR 55° - ideálny na univerzálne použitie
Reálny dosah PIR (človek) 15 až 25 metrov
Rýchlosť spúšte 0,7
Pamäťová jednotka SD karty
Porty USB a externé napájanie
Závit pre statív ÁNO
Model 2022

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty