Smart LED svietidlo BLITZWOLF BW-CLT1 32W WiFi Tuya

Smart LED svietidlo BLITZWOLF BW-CLT1 32W WiFi Tuya
Skladom
Smart LED svietidlo BLITZWOLF BW-CLT1 32W WiFi Tuya
Smart LED svietidlo BLITZWOLF BW-CLT1 32W WiFi TuyaSmart LED svietidlo BLITZWOLF BW-CLT1 32W WiFi Tuya
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Smart LED svietidlo BLITZWOLF BW-CLT1 32W WiFi Tuya


0
58,45 € s DPH
48,71 € bez DPH

EAN: 5907489606493 | Kód: 06439265Stropná lampa od spoločnosti Blitzwolf s 2 režimami je vhodná na každú príležitosť. Hlasové ovládanie a ovládanie pomocou aplikácie uľahčuje používanie a vďaka minimalistickému dizajnu sa zariadenie hodí do každého interiéru.

V závislosti od situácie môžete zvoliť prevádzkový režim zariadenia. Keď zapnete prvý režim, BW-CLT1 naplní miestnosť rovnomerným teplým svetlom, zatiaľ čo vy môžete relaxovať. Na druhú stranu režim RGB s možnosťou výberu z 16 miliónov farieb je ideálny pre večierky a stretnutia s priateľmi. Lampu môžete tiež nastaviť tak, aby boli oba režimy zapnuté súčasne.

Zariadenie od spoločnosti Blitzwolf má funkciu nastavenia teploty farieb, takže si ho môžete prispôsobiť svojim potrebám. Svetlo je mäkké a príjemné pre oči a nespôsobuje nepríjemné pocity. Navyše si môžete vybrať z troch farieb bielej. Teplé svetlo je ideálne na čítanie a neutrálna farba pomôže pri každodenných činnostiach. Naopak farba denného svetla sa bude hodiť pri práci, napríklad pri počítači.

Pomocou aplikácie máte prístup k mnohým funkciám a nastaveniam. Môžete zapnúť/ vypnúť svetlá, nastaviť jas alebo farbu a mnoho ďalšieho. Vďaka aplikácii je používanie oveľa jednoduchšie, nemusíte ani vstávať z gauča alebo byť doma, stačí jeden dotyk a je hotovo. BW-CLT1 je kompatibilný s aplikáciami BlitzWolf, Smart Life a Tuya.

Lampa z je tiež vybavená hlasovým ovládaním. Ak chcete lampu zapnúť alebo vypnúť, stačí vydať hlasový príkaz. BW-CLT1 spolupracuje s aplikáciami Amazon Echo a Google Home.

BW-CLT1 má množstvo praktických funkcií pre ešte väčšie pohodlie. Funkcia časového plánu umožňuje nastaviť osobný časový plán, podľa ktorého sa svetlo zapne a vypne vo vami nastavený čas. Aplikácia navyše umožňuje zvoliť osvetlenie podľa situácie, napríklad v noci alebo počas narodeninovej oslavy. To ale nie je všetko! Pretože aplikácia funguje ako diaľkové ovládanie, môžete všetky svetlá spojiť do skupín a ovládať ich súčasne. Aplikácia si navyše pamätá vaše nastavenia, takže pri ďalšom použití zariadenie zapne predchádzajúci režim.

Lampa z vyniká svojou jednoduchosťou a solídnym spracovaním. Akrylátové tienidlo rovnomerne rozptyľuje svetlo a tesná konštrukcia zabraňuje vniknutiu hmyzu dovnútra. Plášť je odolný proti deformácii. Vďaka otočnému držiaku je navyše montáž lampy veľmi jednoduchá.

Technické parametre:

- Rozmer: ɸ300
- Vstupné napätie: AC100-240V 50-60Hz
- Svetelný tok: 2200 lm
- Farebná teplota: 2700-6500K RGB
- Uhol vyžarovania: 135°
- Pripojenie: Wi-Fi 2,4GHz
- Certifikácia: CE/RoHS
- Materiál: PMMA PC AL
- Pracovná vlhkosť: 0%-80%
- Pracovný čas: >20000h
- Napájanie: 32W
- LED: 78 ks SMD2835 42 ks SMD5050 RGB
- CRI: >80
- APP: BlitzWolf / Tuya / Smart Life
- Kompatibilita: Amazon Echo / Google Home
- Pracovná teplota: -20 °C - 40 °C

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty