Smart Switch Module AVATTO LZWSM16-W2 ZigBee Tuya

Smart Switch Module AVATTO LZWSM16-W2 ZigBee Tuya
Skladom
Smart Switch Module AVATTO LZWSM16-W2 ZigBee Tuya
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Smart Switch Module AVATTO LZWSM16-W2 ZigBee Tuya


0
13,99 € s DPH
11,66 € bez DPH

EAN: 6976037360865 | Kód: 06439287Uľahčite si ovládanie osvetlenia vo vašej domácnosti. Funkčný 2-kanálový inteligentný spínací modul Avatto vám umožní ovládať svetlá na diaľku – pomocou aplikácie TUYA / Smart Life alebo hlasových asistentov Google Assistant alebo Amazon Alexa. Umožňuje tiež vytváranie prevádzkových plánov, časovačov a automatizácií. Zariadenie sa zároveň veľmi ľahko inštaluje - nie je potrebný nulový vodič. Podporuje komunikačný protokol ZigBee 3.0 - pre jeho prevádzku je nutná brána ZigBee (predáva sa samostatne).

Už sa nemusíte báť, že pred odchodom z domu zabudnete zhasnúť svetlo - teraz to môžete urobiť so svojim smartfónom! Aplikácia TUYA / Smart Life umožňuje zapínať a vypínať svetlá na diaľku. Umožňuje tiež zoskupovať prepínače a spravovať viac z nich súčasne. Svoje zariadenia môžete tiež zdieľať s ostatnými členmi domácnosti. Aj oni tak budú môcť ovládať svetlá na diaľku! K dispozícii je aj funkcia blokovania.

Prispôsobte si svetlá vo svojom dome vášmu rozvrhu. Pomocou aplikácie môžete ľahko nastaviť časovač alebo plán, aby sa svetlá automaticky rozsvietili v čase, keď obvykle vstávate, a zhasli, keď idete spať. Máte tiež možnosť prepojiť viacero zariadení dohromady a automatizovať ich prevádzku. Prepínač si tiež dokáže zapamätať posledné nastavenia a obnoviť ich, pokiaľ napríklad dôjde k výpadku prúdu.

Vďaka kompaktnému dizajnu je LZWSM16-W2 kompatibilný s radom typov spínačov a zmestí sa až do 95% inštalačných krabíc na trhu. Môžete ho tiež pripevniť na lampu. Jeho inštalácia vám nespôsobí žiadne problémy a nevyžaduje nulový vodič. Navyše je možné použiť 2 spínače na ovládanie jednej lampy, čo je ideálne napríklad v blízkosti schodiska. Týmto spôsobom môžete pohodlne rozsvietiť svetlo na prízemí a zhasnúť ho, keď pôjdete hore!

Miesite tortu, máte zaneprázdnené ruky a potrebujete viac svetla? Alebo už ležíte v posteli a chcete ísť spať, ale stále potrebujete zhasnúť svetlo? S Avatto je všetko oveľa jednoduchšie - prepínač LZWSM16-W2 je kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant. To vám umožní ovládať osvetlenie jednoduchými príkazmi! Teraz stačí len pár slov na zhasnutie alebo rozsvietenie svetiel – nemusíte ani siahať po telefóne.

Technické parametre:

- Farba: Biela
- Počet kanálov: 2
- Napätie: AC 200-240 V 50/60 Hz
- Max. zaťaženie: 2x (10-100 W)
- Prevádzková frekvencia: 2,405-2,480 GHz IEEE 802.15.4
- Prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C
- Komunikačný protokol: ZigBee 3.0
- Rozsah: Až 100 m
- Rozmery: 39 x 39 x 19 mm
- Stupeň ochrany: IP20
- Aplikácia: Tuya / SmartLife
- Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Home

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty