Smart Switch SONOFF MINIR4

Smart Switch SONOFF MINIR4
Skladom
Smart Switch SONOFF MINIR4
Smart Switch SONOFF MINIR4Smart Switch SONOFF MINIR4
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Smart Switch SONOFF MINIR4


0
11,05 € s DPH
9,21 € bez DPH

EAN: 6920075740202 | Kód: 06439275Chcete svoje zariadenia používať ešte pohodlnejšie? So šikovným vypínačom Sonoff to bude možné! Produkt vám umožňuje ovládať pripojené zariadenia pomocou aplikácie eWeLink alebo pomocou asistentov, ako je Google Home alebo Amazon Alexa. Pre potvrdenie bezpečnosti získalo zariadenie niekoľko certifikácií. A čo viac, jeho kombináciou s hardvérom R5 alebo S-MATE (k dispozícii samostatne) môžete získať ešte viac diaľkového ovládania vašich zariadení.

Šikovný vypínač Sonoff sa vyznačuje malými rozmermi, vďaka čomu sa pohodlnejšie používa a zmestí sa do rôznych montážnych krabíc, vrátane tej najmenšej - EU/86/120. Je vybavený čipom EPS32, ktorý z neho urobil inteligentné zariadenie. S jeho pomocou môžete zautomatizovať osvetlenie a elektronické zariadenia a premeniť váš domov na šikovný dom.

Inteligentný prepínač Sonoff vykazuje skvelú kompatibilitu. Môžete ho ľahko pripojiť k spínačom, ako sú dverný spínač, kolískový spínač, momentálny spínač, spínač SPDT a dokonca aj bezprúdové senzory. A čo viac, môžete ľahko vytvárať chytré scény, pretože spínač spolupracuje s pohybovými senzormi, dverovými a okennými senzormi alebo ďalšími funkciami domácej automatizácie.

Už sa nemusíte báť starostí so správou chytrej domácnosti. MINI R4 môžete spárovať rovnomerne s R5 a S-MATE (k dispozícii samostatne), takže ho budete môcť ovládať lokálne, aj keď sa vám nedarí nadviazať pripojenie k internetu. Signál eWeLink-Remote to umožní. Navyše môžete prepínač ovládať aj hlasom, a to vďaka kompatibilite s Google Home a Amazon Alexa.

Pripojenie chytrého vypínača je veľmi jednoduché. Stačí ho prepojiť so správnym zariadením a potom si stiahnuť aplikáciu eWeLink. Teraz všetko, čo musíte urobiť, je spárovať telefón a zariadenia s technológiou Bluetooth. To vám umožní ovládať celý váš domov, aj keď ste v práci alebo nakupujete.

Šikovný vypínač Sonoff je tiež zárukou bezpečnosti aj v neobvyklých situáciách. Získal certifikáciu TÜV a taktiež spĺňa normy CE a FCC. Vďaka tomu máte istotu, že zariadenie vyhovuje medzinárodným predpisom. Vďaka novým konektorom, ohňovzdornému púzdru a použitiu vysoko kvalitných materiálov je navyše ešte odolnejší proti opotrebovaniu a môže vám slúžiť veľmi dlho.

Technické parametre:

- Vstup: 100-240 V ~ 50/60 Hz 10 A max.
- Výstup: 100-240V ~ 50/60 Hz 10 A max.
- Materiál: PC V0
- Rozmery: 39,5 × 33 × 16,8 mm
- Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty