Videozvonček EMOS IP-09C s Wi-Fi

Videozvonček EMOS IP-09C s Wi-Fi
Skladom
Videozvonček EMOS IP-09C s Wi-Fi
Videozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-FiVideozvonček EMOS IP-09C s Wi-Fi
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Videozvonček EMOS IP-09C s Wi-Fi


0
156,94 € s DPH
130,78 € bez DPH

EAN: 8592920117569 | Kód: 08811056GoSmart Domový bezdrôtový videozvonček IP-09C s Wi-Fi.
S pomocou šikovného dverného zvončeka IP-09C z radu EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje pred vašimi dverami. Vďaka obojsmernej hlasovej komunikácii môžete komunikovať s vítanými aj nežiaducimi návštevníkmi aj v okamihoch, kedy sa nachádzate mimo svojho domova. Upozornenia zasielané na mobilný telefón vás budú informovať o pohybe zaznamenanom pred vašimi dverami. Pokročilou funkciou je možnosť ovládania zámku dverí z mobilnej aplikácie, ktorú využijete najmä v prípade potreby otvorenia dverí počas vašej neprítomnosti.
Chytrý dverný zvonček IP-09C je vybavený pohybovým čidlom, ktoré pri zaznamenaní pohybu zaistí odoslanie notifikácie s fotografiou návštevníka na váš mobilný telefón. Inteligentná funkcia human detection dokáže eliminovať falošné poplachy spôsobené pohybom zvierat či dopravných prostriedkov a sú tak zaznamenávané iba osoby a ich tváre. Súčasne s odoslaním notifikácie je spustené nahrávanie videozáznamu na mikroSD kartu či cloudové úložisko. Záznamy si môžete kedykoľvek spätne prezrieť a overiť, kto bola osoba pred vašimi dverami.
Vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere umožňuje šikovný dverný zvonček IP-09C vedenie videohovoru s prichádzajúcimi priamo z vášho mobilného telefónu. V prípade neprítomnosti tak môžete presmerovať zvoniaceho doručovateľa so zásielkou k vášmu susedovi, nečakanú návštevu požiadať o vyčkanie do vášho skorého príchodu alebo napríklad varovať podozrivú osobu pohybujúcu sa predo dvermi.
Už ste sa stretli so situáciou, keď si vaše dieťa zabudlo kľúče od domu a vy ste boli v práci? Chytrý dverný zvonček IP-09C zvládne ovládať aj dverný zámok a vy tak môžete s pomocou svojho mobilného telefónu pustiť dieťa alebo napríklad rodinného príslušníka dovnútra!
Stráženie domova cez deň aj v noci? Žiadny problém! Full HD kamera (1080p) so zorným uhlom 110 ° zabudovaná v šikovnom dvernom zvončeku IP-09C je vybavená megapixelovým snímačom CMOS, ktorý zaistí ostrý a neskreslený obraz. O dokonalé obstaranie obrazu osoby pred objektívom za všetkých svetelných podmienok sa postará podpora nočného videnia na vzdialenosť až 4 ma funkcie IR cut. Vďaka tomu môžete sledovať dianie pri vašich dverách 24 hodín denne.
Odolnosť šikovného dverného zvončeka IP-09C proti ľubovoľnej nepriazni počasia je zaručená krycou strieškou a stupňom krytia IP44. Obávate sa, že vám niekto šikovného pomocníka ukradne? Nezúfajte! Dverný zvonček je chránený bezpečnostnou upevňovacou skrutkou, ktorá ho fixuje v držiaku inštalovanom na stenu av neposlednom rade alarmom o sile 85 dB proti neoprávnenej manipulácii. Alarm sa aktivuje pri prerušení kontaktu zvončeka s držiakom a spoľahlivo odradí každého zlodeja či vandala. Túto funkciu je tiež možné v aplikácii EMOS GoSmart úplne deaktivovať.
Vonkajšie zvončekové tlačidlo s integrovanou kamerou je napájané z napájacieho zdroja 12 V a vy tak môžete na inštaláciu použiť existujúce káble po demontáži pôvodného zvončeka. Vďaka trvalému pripojeniu k zdroju sa nemusíte starať o žiadne nabíjanie či výmenu akumulátorov. Pre napájanie vnútorného bezdrôtového zvončeka postačia 3 kusy bežných AA batérií s výdržou dlhých mesiacov a vy tak nie ste nijako limitovaní jeho umiestnením v interiéri. Po inštalácii na vybrané miesto potom stačí zariadenie pripojiť k vašej domácej Wi-Fi sieti a spárovať s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je dostupná pre mobilné telefóny s operačným systémom Android aj IOS. Pri prevádzke môžete využiť aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.
Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť so šikovnými zariadeniami EMOS GoSmart a ďalšími kompatibilnými s platformou TUYA. Prepájajte jednotlivé zariadenia, nastavujte automatizácie ich činností a ovládajte ich vzdialene pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie. Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba a doprajte si tak viac času pre svojich blízkych a záujmy.


Parametre produktu:

- ovládanie zámku dverí
- zaznamenanie pohybu
- notifikácia s fotografiou návštevníka na váš mobilný telefón
- nahrávanie videozáznamu
- vedenie videohovoru s prichádzajúcimi
- Full HD kamera
- perfektný obraz vo dne v noci


Technické parametre:

- prenosová frekvencia: 2,4 GHz WIFI
- podporované OS: Android, iOS
- nočné videnie: áno
- maximálny uhol záberu kamery: 110°
- napájanie kamerovej jednotky: napájací zdroj DC 12 V (súčasťou balenia)
- napájanie vnútorného zvončeka: 3× AA (LR6) 1,5 V DC (nie je súčasťou balenia)
- krytie kamerovej jednotky: IP44
- hlasová komunikácia: obojsmerná
- kompatibilita: EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife Otvorený systém
- ukladanie na SD kartu: áno
- detekcia pohybu: áno
- farba: šedá
- rozlíšenie kamery: 1 920 × 1 080
- rozmer kamerovej jednotky: 149 × 63 × 46 mm
- počet melódií vnútorného zvončeka: 25
- jazyky aplikácie: EN, SK, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
- siréna: áno
- montáž: na stenu + na postavenie
- ovládanie hlasovými asistentmi: áno (Amazon Alexa, Google Assistant)
- notifikácia do mobilnej aplikácie: áno
- možnosť pripojenia prídavných kamier: nie
- maximálny dosvit nočného videnia: 1 meter
- antivandal prevedenie kamerovej jednotky: nie
- ukladanie na cloud: áno
- zdroj súčasťou balenia: áno
- typ produktu: videozvonček
- regulácia hlasitosti: áno
- prídavný vnútorný zvonček: áno
- počet tlačidiel kamerovej jednotky: 1
- predajný obal: 1 ks, krabica
- ovládanie pojazdu brány: nie
- ovládanie zámkov: áno
- ochrana proti odcudzeniu: áno
- automatické ukladanie snímok: áno
- obsah balenia: 1× dverná kamerová jednotka, 1× dažďová clona, 1× bezdrôtový zvonček, 1× napájací zdroj, 1× prepojovací kábel, 1× inštalačný materiál, 1× manuál
- snímací prvok kamery: 2,69 mm JX-F37
- protokol: Wi-Fi
- IR CUT: áno
- Funkcia WebRTC: áno
- odporúčaná kabeláž: bez kabeláže

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty