Vysávač robotický DREAME L10s Ultra smart

Vysávač robotický DREAME L10s Ultra smart
Skladom
Vysávač robotický DREAME L10s Ultra smart
Vysávač robotický DREAME L10s Ultra smartVysávač robotický DREAME L10s Ultra smartVysávač robotický DREAME L10s Ultra smartVysávač robotický DREAME L10s Ultra smartVysávač robotický DREAME L10s Ultra smartVysávač robotický DREAME L10s Ultra smart
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Vysávač robotický DREAME L10s Ultra smart


0
924,17 € s DPH
770,14 € bez DPH

EAN: 6973734681477 | Kód: 06441486 | Výrobca: DREAMEUpratovací robot Dreame L10s Ultra za vás vysaje a vytrie podlahy vo vašej domácnosti. Výrobok je plne automatický - priložená nabíjacia stanica ho nielen nabíja, ale tiež vyprázdňuje nádobu na prach, dopĺňa vodu a čistiaci prostriedok v nádržke a umýva a suší mopové vankúšiky. Už sa nemusíte o nič starať – nechajte všetko na stroji a venujte sa niečomu príjemnému! So sacím výkonom 5300 Pa si robot skvele poradí s odpadom a batéria s kapacitou 5200 mAh zaistí dlhú dobu prevádzky. L10s Ultra si vďaka umelej inteligencii dokáže taktiež automaticky naplánovať trasy upratovania a vďaka RGB kamere a navigácii LDS ľahko nájde cestu po vašej domácnosti. Jeho ovládanie uľahčuje špeciálne aplikácie.

Automaticky vyprázdňuje svoju odpadovú nádrž
Nestrácajte čas vyprázdňovaním prachovej nádoby robota. Priložená stanica sa o to postará za vás! Vďaka pokročilému systému DualBoost 2.0 zariadenie vysáva odpad rýchlo a efektívne bez toho, aby vytváralo veľký hluk. Navyše zodpovedajúce 3litrové vrecká na odpadky, ktoré sú súčasťou stanice, vydržia až 60 dní používania. Po uplynutí tejto doby stačí starý vyhodiť a vložiť nový. Už žiadne ručné vyprázdňovanie nádrže vysávača!

Čistí sa sám
Tiež si nemusíte špiniť ruky a sami čistiť mopovacie vankúšiky robota. Priložená stanica sa postará aj o to! Keď sa k nej L10s vráti, jeho podložky sa umyjú čistou vodou a potom vysušia horúcim vzduchom. Zabránite tak nepríjemnému zápachu a množeniu baktérií. Sušenie bude trvať len asi dve hodiny. Dôležité je, že stanica je vybavená 2 nádržami - na čistú a špinavú vodu. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by sa na mope opäť ocitla špina! Navyše robot pri návrate do stanice zdvihne podložky, čím zaistí, že nečistoty neskončia späť na podlahe, ktorú ste práve čistili.

Inteligentné upratovanie
Robot L10s Ultra sa ľahko zorientuje vo vašej domácnosti. Zariadenie využíva umelú inteligenciu, kameru RGB a navigáciu LDS na presné skenovanie miestností, vytváranie máp miestností a plánovanie upratovacích trás - bez toho, aby sa opakovalo alebo vynechávalo časti podlahy. Automaticky tiež označuje miestnosti a prispôsobuje im optimálne metódy upratovania. O to už sa nemusíte starať! Robot navyše inteligentne rozpozná prekážky a vyhne sa im. Nemusíte sa báť, že by narazil do nábytku alebo sa zamotal do káblov. Nemusíte za ním chodiť a strážiť, aby sa niekde nezasekol!

Váš spojenec v boji proti špine
Dajte zbohom nečistotám. Robot L10s Ultra vyniká pôsobivým sacím výkonom až 5300 Pa. Vďaka tomu si hravo poradí s prachom, vlasmi aj omrvinkami. Neodolajú mu ani tie najodolnejšie nečistoty! Prístroj je navyše vybavený špeciálne navrhnutou kefou, ktorá účinne odstraňuje aj extrémne jemné nečistoty. Dobre funguje na tvrdých podlahách aj kobercoch. A nezamotajú sa doň vlasy - s jeho upratovaním nebudete mať problém!

Poradí si so škvrnami
Vysávač L10s Ultra vám umožní podlahy nielen vysávať, ale aj čistiť. Robot je vybavený 2 mopovacími podložkami, ktoré sa otáčajú rýchlosťou až 180 otáčok za minútu a vyvíjajú optimálny tlak na čistený povrch. Vďaka tomu bez problémov odstráni aj tie najodolnejšie škvrny! Jeho nádržka na vodu má kapacitu 80 ml. Nemusíte sa však obťažovať s jej plnením. Akonáhle začne voda a čistiaci prostriedok dochádzať, robot ju automaticky doplní! Jednoducho sa vráti do stanice, ktorá je vybavená nádržou s objemom 2,5 l - to stačí na dôkladné vyčistenie podláh s celkovou plochou približne 200 m2. Upozornenie: je potrebné používať iba čistiaci roztok Dreame (je súčasťou dodávky).

Optimálne vyčistí váš koberec
Máte doma rôzne typy povrchov? Robot L10s Ultra bude vhodný aj pre vás! Môžete ho nastaviť tak, aby sa pri čistení podláh vyhol kobercom. Tým zaistíte, že sa na ne nedostane žiadna voda. Navyše pri vysávaní dokáže automaticky zdvíhať mopové vankúšiky, čo vám tiež pomôže vyhnúť sa namočeniu kobercov. Ale tým to nekončí! Robot inteligentne rozpozná koberce a zvýši na nich sací výkon, aby ešte účinnejšie odstránil omrvinky a prach ukrytý v ich vláknach.

Ďalšie možnosti s aplikáciou
Užite si ešte väčšiu kontrolu nad robotom. Špeciálna aplikácia vám okrem iného umožní pohodlne nastavovať parametre zariadenia a spravovať mapy miestností, ktoré vytvára. Môžete tiež vytvárať podrobné pracovné plány. Nechcete, aby robot mal prístup do určitej časti vašej domácnosti, napríklad do detskej izby? Stačí vytvoriť virtuálny múr alebo zakázanú zónu! Pozrite sa, čo ďalšie na vás čaká.

Ďalšie možnosti ovládania
Ležíte na pohodlnej pohovke, nemáte po ruke chytrý telefón a chcete, aby vám robot upratal byt? Nemusíte vstávať a hľadať telefón! Robot L10s Ultra je kompatibilný so šikovnými asistentmi Google Assistant, Siri a Amazon Alexa. To znamená, že ho môžete ovládať hlasom! Stačí zadať správny príkaz a sledovať, ako sa pustí do práce. Vyskúšajte si, aké je to pohodlné! K dispozícii je aj funkcia ovládania videa, ktorá vám okrem iného umožní získať pohľad z kamery robota, ovládať ho na diaľku a dokonca nahrať krátky klip.

Technické parametre:

Sací výkon: Až 5300 Pa
Najnižšia hladina hluku: 59 dB(A)
Kapacita batérie: 5200 mAh
Doba nabíjania: Približne 6 h
Prevádzková doba: Približne 210 min (vysávanie v tichom režime) / približne 160 min (vysávanie a vytieranie v tichom režime)
Menovité napätie: 14.4V
Menovitý výkon: 75W
Navigácia: LDS
Zdvíhanie mopovacej podložky: Áno, až do výšky 7 mm
Prekonávanie prekážok: Až 2 cm
Kapacita nádoby na prach: 350 ml
Objem nádržky na vodu: 80ml
Automatické doplňovanie nádržky na vodu: Áno
Automatické pridávanie čistiaceho roztoku: Áno
Rozmery: 350x350x97 mm
Hmotnosť: 3,7 kg
Rozmery stanice: 423x340x568 mm
Hmotnosť stanice. 8,9 kg
Kapacita vrecka na odpad: 3l
Typ filtra: EPA RHF5
Kapacita nádrže na čistú vodu v stanici: 2.5l
Objem nádrže stanice na špinavú vodu: 2.4l
Obsah balenia:

Upratovací robot
Stanica
Bočná kefa
Mopovacie podložky x2 (pripevnené na robote)
Držiaky mopovacích podložiek x2
Napájací kábel
Upratovací kefa
Vrecko na odpad (náhradné)
Čistiaci roztok
Užívateľská príručka

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty