Prečo nakúpiť u nás

Prečo nakupovať u nás

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už dlhú dobu, máme teda naozaj bohaté skúsenosti v tom, čo robíme. Sme špecializovaný eshop pre váš dom, byt a záhradu, pre domácich majstrov aj profesionálov. Prinášame originálny aj praktický tovar pre každého. Vyberať môžete zo širokej ponuky produktov, nenahraditeľných pomocníkov a techniky do záhrady či do dielne.

Široká a kompetentná ponuka tovaru

Ponúkame vám rozsiahly sortiment tovaru a neustále pracujeme na jeho rozširovaní k vašej spokojnosti. Zaujímajú nás vaše názory a požiadavky, ktorými sa pri výbere produktov inšpirujeme. V našej ponuke si vyberú nároční zákazníci aj tí, ktorí si želajú ušetriť.

Profesionálne doručenie

Garantujeme promptné vybavenie vašej objednávky. Tovar skladom expedujeme najneskôr do 2.-3. pracovného dňa od objednania. Vyberať navyše môžete z overenej ponuky prepravných spoločností od kuriérskeho doručenia na adresu až po výdajné miesta.

Doprava zadarmo na vybrané poločky a na všetko pri objednávke väčšieho rozsahu. Na každú vašu objednávku v hodnote 500 € a viac od nás dostanete ako darček dopravu úplne zadarmo. Vážime si našich zákazníkov a máme radosť, ak za ušetrené peniaze zakúpia produkty z našej ponuky. Preto hradíme dopravu my.

Stabilná a spoľahlivá spoločnosť

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2019, máme skúsenosti v tom, čo robíme. U nás môžete nakupovať s pokojom a dôverou.

Nákup bez rizika

Sme certifikovaným eshopom - NAKUPUJ BEZPEČNE. Ak s naším tovarom nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť a my vám vrátime peniaze. V prípade akýchkoľvek problémov sme Vám k dispozícii. Ideálna komunikácia - emailom na info@spotel.sk