Sortiment

V našom eshope nájdete skutočne širokú ponuku sortimentu takmer pre každého - od malých, po veľkých, od amatérskym majstrov, až po profesionálov.  Nedokážeme vymenovať všetky značky a sortiment a tak Vám vyberáme pár zaujímavých.

Je hobby náradie určené predovšetkým pre domácich majstrov, ktorí chcú za priaznivú cenu získať predovšetkým vysokú kvalitu. Pri náradí Extol Craft je kladený dôraz na  životnosť, čomu zodpovedá materiál prevodovky a uloženie ložísk, ktoré je riešené tvrdenou oceľou. Hobby rada Extol Craft sa tiež vyznačuje špecifickým, čistým a moderným dizajnom.

Jedná sa o radu určenú najmä pre remeselníkov a náročných majstrov. Oproti rade Craft je rad náradia Extol Premium stavaná na väčšiu záťaž. Pri náradí Extol Premium nie je hlavným parametrom cena, ale kvalita použitých materiálov, technológie, spracovania, ergonómia, dizajn a výdrž. Pri vývoji Premium radu bola použitá riešenia a patenty doteraz využívané iba u profesionálnych rád a preto Extol Premium zaberá najširšie pole využitia.

Extol Industrial predstavuje špičku vo kvalite, výdrži a výkonnosti medzi náradím Extol. Náradie rady Extol Industrial je stavané na každodenné profesionálne využitie v priemyselnom odvetví. Výrobky radu Industrial podstupujú prísnymi záťažovými testami a ich robustná konštrukcia a špičkové komponenty z nich robia neoddeliteľnú súčasť práce v tých najnáročnejších podmienkach.

Extol Light je rad moderných a účinných LED žiaroviek. Hlavnými výhodami žiaroviek Extol Light sú minimálna spotreba, dlhá životnosť, vysoká energetická účinnosť, okamžitý štart pri rozsvietení, šetrnosť voči prírode, vysoká odolnosť a ďalšie.

Heron je značka výkonných elektrocentrál a čerpadiel, ktoré sú spoľahlivými pomocníkmi stavbárov, hasičov, poľnohospodárov, záhradkárov a v mnohých ďalších odvetviach. Heron sa vyznačuje vysokým výkonom a širokým spektrom využitia. Kvalita a výkon zariadenia Heron je každodenne testovaná v teréne počas bežných aj kalamitných situácií.

Špičkou medzi profesionálnym dielenským ručným náradím je značka Fortum. Cieľovými skupinami náradia Fortum sú v prvej rade servisné dielne, montážne výroby, vybavenie inštalatérov a údržbárov. Základom profesionálneho náradia Fortum sú špičkové materiály spracované najmodernejšími technológiami. V neposlednom rade sa značka Fortum vyznačuje ergonomickým dizajnom a dlhou životnosťou.

 

 

KITO je prvotriedna značka skrutkovačov a skrutkovacích bitov. Jedná sa o renomovaného výrobcu s dlhoročnými skúsenosťami s trhom v Európe, Amerike a Japonsku. Unikátna kombinácia materiálov, technológií spracovania a konštrukčných riešení ponúka optimálny pomer tvrdosti a pevnosti hrotov a to v celej šírke bežných i špeciálnych hrotov značky KITO.

KITO Grip sú prvotriedne hroty vybavené špeciálnou horizontálnou úpravou povrchu kontaktných plôch hlavy hrotu, vďaka ktorej sa zvyšuje trenie špičky hrotu v hlave skrutky o viac ako 80%.

Hroty KITO Smart vám umožní dostať sa aj do miest, kam sa s bežnými bitmi nedostanete. Rad KITO Smart ponúka široké spektrum unikátnych profilov od bežných až po tie výnimočné.

Bosch je nemecká značka s pôsobením na trhu už od roku 1886. Jednou z mnohých kategórií vyrábaných produktov je náradia značky Bosch. Náradie je rozdelené do troch kategórií - Modrá rada profi, Zelená rad hobby a Záhradné náradie.

Medzi remeselníkmi a domácimi kutilmi sa Zelený rad a Záhradné náradie Bosch tešia veľkej obľube vďaka vysokej kvalite a prispôsobivému modernému dizajnu.

Modrá rada profi náradia Bosch je používaná najmä v ťažkej priemyselnej výrobe. Táto rada je konštruovaná tak, aby obstála každodennú námahu priemyselnej výroby. Pri voľbe kvalitného a odolného náradia s dlhou životnosťou a vysokou výkonnosťou siahajú profesionáli po Modrej profi rade Bosch.

Česká značka ručného náradia ATX sa zameriava najmä na kvalitné Gola sady so širokým spektrom veľkostí, ale medzi ďalšie sortiment značky ATX patria aj rezné kotúče, skrutkovače, kliešte a ďalšie. Firma ATX je držiteľom kvality tvrdosti kovov ZUS Č. 090-015146, čím zaručuje kvalitu vyrábaného náradia a jeho dlhú životnosť. Vďaka vysokej kvalite ručného náradia ATX je táto značka vhodnou voľbou ako pre domácich majstrov, tak aj pre profesionálov.