Smart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi Tuya

Smart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi Tuya
Skladom
Smart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi Tuya
Smart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi TuyaSmart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi TuyaSmart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi TuyaSmart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi TuyaSmart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi Tuya
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Smart dverové kukátko CEL-TEC DK500 WiFi Tuya


0
134,02 € s DPH
111,68 € bez DPH

EAN: 8595584653398 | Kód: 08811046 | Výrobca: CELTECModerné digitálne dverové kukátko s uhlom záberu 120°, video/foto záznamom a farebným 4,3" LCD IPS displejom. Kukátko je vybavené funkciou Wi-Fi pre ľahký prístup z mobilného telefónu pomocou globálnej aplikácie Tuya Smart, vďaka ktorej budete navyše vždy okamžite upozornení v prípade návštevy pri vašich dverách.Súčasťou dverného kukátka je tiež zvonček.Zariadenie je napájané nabíjacím akumulátorom, ale je možné ho pripojiť aj priamo do elektrickej siete pomocou adaptéra.

Kvalitný IPS LCD displej a jednoduchá inštalácia

Digitálne dverové kukátko CEL-TEC DK500 Tuya je vybavené kvalitným IPS displejom o veľkosti 4,3", kde vďaka dostatočnému rozlíšeniu 480x272 krásne uvidíte kto je práve za dverami. Displej poskytne okamžitý obraz, pokiaľ dôjde k zazvoneniu na kukátku, ale možno ho samozrejme vyvolať tiež ručne jednoducho stlačením tlačidla.O kvalitný obraz sa stará optika, ktorá je schopná zhotovovať záznamy v HD (720P) kvalite.Inštalácia kukátka je jednoduchá a zvládne ju naozaj každý do 3 minút.Stačí využiť existujúcu dieru po pôvodnom kukátku a upevniť DK500 pomocou jednoduchej montáže, ktorá je navyše zabezpečená proti odcudzeniu zvonku.

Moderná platforma Tuya Smart v slovenčine

Komunikácia medzi kukátkom CEL-TEC DK500 je postavená na modernej a rýchlo sa rozširujúcej platforme Tuya Smart, ktorá teraz dokáže prepojiť už tisíce produktov nielen chytrej domácnosti. Popredná svetová vývojárska platforma zaručuje vysokú stabilitu, spoľahlivosť a životaschopnosť na mnoho rokov, čo naopak býva často problém produktov využívajúci riešenie menších vývojárov.

Aplikácia vás okamžite v mobilnom telefóne upozorní na zazvonenie alebo detekciu pohybu (ak bude zapnutá). Možno sa tak veľmi ľahko pozrieť, kto je práve za dverami z pohodlia gauča bez nutnosti sa zdvíhať. V aplikácii je ďalej možné spustiť video záznam alebo urobiť fotografiu diania za dverami a samozrejme všetky zhotovené záznamy prezerať. Cez aplikáciu sa tiež vykonáva nastavenie kukátka, čo je veľmi jednoduché vďaka slovenskej lokalizácii a intuitívnemu prevedeniu. Keďže je kukátko pripojené na domácu Wi-Fi sieť nie priamo na mobilný telefón, je možné sa naň pripojiť a zobraziť si obraz kdekoľvek budete mať prístup k internetu. To tiež znamená, že budete mať vďaka upozorneniam (možno vypnúť) perfektný prehľad o návštevách aj keď budete práve mimo domova.

Pohybový PIR senzor a nočný prísvit

CEL-TEC DK500 nezaznamenáva obraz iba pri stlačení zvončeka, ale je tiež možné nastaviť detekciu pohybu. Pokiaľ dôjde k pohybu do 3 metrov od vašich dverí, kukátko vytvorí fotografiu/video záznam. Detekcia pohybu prebieha pomocou kvalitného PIR čidla, ktoré reaguje na tepelnú stopu nie na zmenu v obraze, vďaka čomu je zabránené falošným poplachom. Kvalitný záznam za zlých svetelných podmienok podporujú 2ks IR LED s neviditeľným prísvitom. Široký uhol záberu 120 ° potom dáva istotu, že okolie vašich dverí je pod dostatočným dohľadom.

Váš domáci WiFi videotelefón

Funkcia kukátka DK500 nekončí iba pri zobrazení diania za dverami, vďaka vstavanému reproduktoru a mikrofónu ho možno využívať aj ako domáci videotelefón. S návštevou za dverami tak môžete veľmi jednoducho a rýchlo komunikovať, nech už sa práve nachádzate kdekoľvek a oznámiť jej napríklad za ako dlho budete doma.

Nabíjacie batérie a veľké úložisko

O napájanie zariadenia sa stará nabíjacia batéria s vysokou kapacitou 3000 mAh, čo je dostatok energie až pre 2 mesiace prevádzky v pohotovostnom režime. Kukátko je tiež možné pripojiť na stále napájanie z 220V siete. Pre ukladanie záznamov slúži vyberateľná microSD karta s kapacitou až 128 GB. V aplikácii Tuya je tiež možné zakúpiť cloudové úložisko, kde sú uchované záznamy posledných 30 dní (Premium) alebo 14 dní (Basic).

Technické parametre:

- Displej: 4.3" Farebný IPS LCD, 480 x 272
- Uhol záberu: 120°
- Detekcia pohybu: áno
- Snímanie foto: Áno
- Snímanie video: Áno
- Funkcia domového zvončeka: Áno
- Nočný prísvit: Áno, 2x neviditeľná IR LED
- Pamäť: Podpora až 128GB MicroSD
- Obojsmerné audio: Áno
- Napájanie: Batéria 3000 mAh alebo DC adaptér
- Priemer diery pre kukátko: 14 - 35 mm
- Hrúbka dverí: 35 - 100 mm
- Mobilné aplikácie: Tuya Smart (Android a iOS)
- WiFi: IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty