Solárna zostava Karavan Victron Energy 350Wp

Solárna zostava Karavan Victron Energy 350Wp
Skladom
Solárna zostava Karavan Victron Energy 350Wp
Solárna zostava Karavan Victron Energy 350Wp
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Solárna zostava Karavan Victron Energy 350Wp


0
385,91 € s DPH
321,59 € bez DPH

EAN: | Kód: 04280102 | Výrobca: VICTRONNechcete platiť vysoké poplatky za elektrickú prípojku v kempe, alebo potrebujete energiu kedykoľvek a kdekoľvek mimo civilizácie? Využite úplne jednoducho solárnu energiu na nabíjanie palubnej batérie vo Vašom karavane/obytnom vozidle.
Ponúkame Vám, za výhodnú cenu zakúpenia optimálne navrhnutého solárneho systému 350 Wp pre karavany a obytné vozidlá . Tento systém pracuje s napätím batérie 12V. Ide o jeden z najčastejšie predávaných a používaných solárnych systémov našej ponuky.

Ide o nadrozmerný tovar, na ktorý sa nevzťahuje doprava zadarmo. Doba dodania od vytvorenia objednávky sa môže predĺžiť o 3-4 pracovné dni.


2x Solárny panel Victron Energy 175Wp/12V (rozmery 1485x668x30mm)
1x PWM solárny regulátor Victron Energy LCD&USB 30A
1x Sada káblov 6mm2 vr. nalisovaných konektorov MC4 - dĺžka 15m
1x Zlučovací konektror MC4-pár

Táto zostava neobsahuje batériu. Pokiaľ v karavane palubnú batériu nemáte, odporúčame zvoliť batériu uzavretého typu AGM, GEL, alebo LiFePo zo sekcie solárnej batérie.

Koľko energie dokáže priemerne vyrobiť tento solárny systém 350Wp pri optimálnom oslnení v SR?
jar cca 882 Wh/deň
leto cca 1216 Wh/deň
jeseň cca 882 Wh/deň
zima cca 182 Wh/deň

Solárny regulátor Victron Energy LCD&USB 30A sa stará o úplne bezobslužný chod tohto systému, má prehľadný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zaujímavé informácie o chode celého systému. Priamo na čelnej strane solárneho regulátora nájdete aj dva USB výstupy vhodné napr. na nabíjanie mobilných telefónov. Po inštalácii vyberiete jeden zo štyroch prednastavených typov batérie: AGM, GEL, kvapalinová alebo LiFePO4

Zostava obsahuje sadu dvoch káblov 7m dlhých. Na koncoch káblov sú nalisované konektory MC4 slúžiace na pripojenie k solárnemu panelu. Časť kábla využijete aj na prepojenie solárneho regulátora a batérie – na tento kábel iba nainštalujete poistný odpojovač čo najbližšie k batérii podľa schémy. Inštalujúci elektrikár dovybaví konce káblov vedúcich do solárneho regulátora dutinkami. U batérie kábel zakončí vhodnými okami, podľa typu batérie.

Ako vybrať správny solárny systém?
Spotrebu jednotlivých prístrojov napájaných solárnym systémom vo Wattoch vynásobíme počtom hodín predpokladanej prevádzky za deň. Výsledkom bude celková potreba Wh (watthodín) za deň. Pokiaľ bude toto číslo nižšie ako uvedené hodnoty pre jednotlivé ročné obdobia, výkon systému je dostačujúci, v opačnom prípade je nutné zvoliť výkonnejší systém.

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty