Fotopasca BUNATY FULL HD GSM

Fotopasca BUNATY FULL HD GSM
Skladom
Fotopasca BUNATY FULL HD GSM
Fotopasca BUNATY FULL HD GSM
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Fotopasca BUNATY FULL HD GSM


0
305,02 € s DPH
254,18 € bez DPH

EAN: | Kód: 08810350 | Výrobca:


Fotopasca BUNATY FULL HD GSM
Najnovší model fotopasce s GSM modulom má displej s českým menu a veľmi jednoduché ovládanie. Vďaka inovatívnemu maskovaniu je prakticky neviditeľná. Vytvára snímky vo vysokej kvalite a fotografie vie poslať do emailu aj na telefón. Fotopasca s GSM modulom

Fotopasca BUNATY full hd GSM dokáže okamžite odoslať zhotovenú fotografiu na e-mail alebo rovno na mobilný telefón. Máte tak okamžitú možnosť reagovať na prípadné narušenie v podobe zlodeja, alebo sa len hneď pokochať nádhernou fotografiou z prírody.

Fotopasca s GSM po aktivácii pohybového čidla odošle do 3 minút fotografiu na e-mail alebo mobilný telefón vďaka zabudovanému GSM modulu. Jedinou podmienkou je, mať vo fotopasci SIM kartu s povolenými dátami, tú môžete aj bez záväzkov zaobstarať za pár korún, a ani mesačné náklady nie sú nijako vysoké.

Najlacnejším variantom ako prijímať okamžite fotografie z fotopasce v mobile, je nastavenie odosielania na e-mail, s tým, že v každom e-mailovom klientovi, je možnosť notifikácií priamo na displeji mobilného telefónu. Dostanete tak upozornenie o prijatej správe, ktorá bude obsahovať fotografiu, ktorú fotopasca vytvorila. Náklady na tento spôsob sú okolo 50Kč až 100 Sk mesačne za neobmedzené množstvo prijatých fotografií. A to všetko bez záväzkov u operátora.

Všetky fotopasce BUNATY je možné jednoducho v menu na displeji nastaviť od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna. Fotopasca bude fotiť presne podľa toho ako potrebujete, nebudete mať zahltenú pamätovú kartu snímky, ktoré nepotrebujete!

Fotopasca s dlhou životnosťou vďaka kvalitnému spracovaniu
Fotopasca Bunaty FullHD GSM je najnovším modelom a prináša rad zlepšení oproti predchádzajúcej generácii. K tým najväčším patrí neviditeľný prísvit do vzdialenosti až 20 metrov alebo rýchlosť snímania 0,7/s. Prevedenie tela je veľmi odolné, a pritom kompaktné, takže fotopasca Bunaty FullHD GSM v prírode ľahko ukryjete. Dlhú životnosť podčiarkuje kvalitné spracovanie a certifikácia IP67.

24Mpx fotoaparát zhotovuje vysoko detailné snímky v rozlíšení 24 Mpx, respektíve 4 000 x 3 000 pixelov. Za bieleho dňa tak budú fotky naozaj precízne, av noci vďaka neviditeľnému snímaniu bude fotografia čiernobiela a kvalitou sa radí medzi to najlepšie na trhu. Jeden snímok zaobstaráte so zorným poľom 52° snímača počas 0,7 sekundy, a to pri zachovaní detailov. Fotopasca Bunaty FullHD GSM vie natáčať aj video vo FullHD rozlíšení

Fotopasca BUNATY full hd GSM je podľa porovnávača cien HEUREKA dlhodobo najpredávanejšou fotopascou s GSM v SR. Túto fotopascu používa viac ako 200 miest a obci. Vie ako 5 000 zákazníkov vrátane POLÍCIE SR!

Fotopasca nepoškodí dážď, sneh ani mráz
Aby fotopasca vydržala naozaj veľa, je opatrená certifikáciou IP67. Tá zaručuje odolnosť proti vniknutiu prachu a vlhkosti. Ani silný dážď, sneh alebo mráz tak fotopasca Bunaty FullHD GSM nepoškodí. Ukrývať ju nemusíte ani pod strieškou, odolá totiž všetkým prírodným vplyvom bez toho, aby došlo k poškodeniu vnútorných častí.

Väčšina dostupných fotopascí má displej umiestnený na zadnej strane tela prístroja, alebo je taký malý, že na ňom skoro nič nevidíte. S tým je spojený aj ďalší problém, a to inštalácia fotopasce. Malý displej jednoducho neumožňuje zamerať fotopascu tak, aby dokonale snímala daný priestor. V tomto ohľade sú fotopasce rady Bunaty full HD výnimkou. Na displeji presne vidíte čo budete snímať a za zhoršených svetelných podmienok môžete využiť aj laserové ukazovátko.

K dispozícii je české menu, návod aj česká technická podpora
Fotopasca Bunaty FullHD GSM je vyrobená s lokalizáciou pre Českú a Slovenskú republiku. Vďaka tomu je celé menu v slovenčine. Návod je aj v slovenčine. A v prípade potreby môžete využiť slovenskú technickú podporu. To je obrovská výhoda oproti konkurenčným modelom, ktoré často ani ovládanie nemajú v češtine.

Prečo si vybrať fotopascu BUNATY FULL HD GSM
Displej s českým menu a jednoduchým ovládaním na prednej strane fotopasce
Dokonalé maskovanie s minimom lesklých plôch na prednej strane fotopasce
Zorné pole snímača 52° s rozlíšením 24Mpx
Vytvára kvalitné snímky s rozlíšením 24Mpx (4 000 x 3 000 pixelov)
prísvit neviditeľný ľudskému i zvieraciemu oku
Snímky ukladá na kartu alebo odosiela na email alebo mobilný telefón
Polohovateľná anténa so silným príjmom signálu
Vie nahrávať FullHD video s dĺžkou až 60 sekúnd
Fotopasca Bunaty FullHD GSM je vodotesná (certifikácia IP67)
Perfektné zamierenie pasce vďaka laserovému ukazovátku
Rýchlosť snímača je 0,7 s ideálne tak, aby sledovaný objekt bol zachytený uprostred fotografie

Parametre
Rozlíšenie 24 MP
Rozlíšenie videa 1080P FULL HD
GSM 8x AA ( klasické ceruzkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Rozmery 13x8x6 cm
Uhol záberu 55°
Prísvit 940nm úplne neviditeľný
Dosvit 15 až 25 metrov podľa situácie
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie foto na LCD ÁNO
Prehranie video na LCD ÁNO
Slovenčina ÁNO
GSM brána (odosielanie snímok) ÁNO
Displej 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu
Záber PIR 55° - ideálny na univerzálne použitie
Reálny dosah PIR (človek) 15 metrov
Rýchlosť spúšte 0,7
Pamäťová jednotka SD karty
Porty USB a externé napájanie
Závit pre statív ÁNO
Model 2022

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty