Fotopasca BUNATY mini FULL HD

Fotopasca BUNATY mini FULL HD
nedostupné
Fotopasca BUNATY mini FULL HD
E-shop Spotel.sk je certifikovaný

Fotopasca BUNATY mini FULL HD


0
125,18 € s DPH
104,32 € bez DPH

EAN: | Kód: 08810589 | Výrobca:


Fotopasca BUNATY mini FULL HD
Nová a výkonnejšia verzia fotopasce Bunaty MINI 2022 Najmenšia fotopasca na svete s LCD displejom so záznamom na sd kartu s uhlom snímania 55 ° ! Pozor na kópie! V poslednom roku sa na českom a slovenskom trhu začali objavovať kópie

Najmenšia fotopasca na svete s LCD displejom so záznamom na SD kartu a uhlom snímania 52 °. Rozlíšenie 32 MP a video vo FULL HD kvalite. Najnovší model fotopasce roku 2022, ktorá nemá konkurenciu! Bunaty mini je dlhodobo podľa štatistiky porovnávača cien HEUREKA najpredávanejšou fotopascou v Českej republike. Fotopasca používa viac ako 10 000 spokojných zákazníkov!

Presné zameranie sledovanej oblasti
Veľký LCD displej na prednej strane fotopasce s možnosťou zamerania na sledované miesto! Šesť plnohodnotných tlačidiel pre jednoduché nastavenie so slovenským menu. Displej na prednej časti fotopasce je veľmi dôležitý! Iba tak máte možnosť fotopascu zamerať! Na trhu nájdete mnoho fotopascí, ale majú displej vo vnútri fotopasce čo je k ničomu! Potrebujete fotopascu s displejom vpredu, aby bolo na displeji vidieť čo presne chcete fotiť prípadne natáčať! Fotopasca má rad pokročilých funkcií. Medzi ne patrí časovač a časozber! Môžete nastaviť časové obdobie od kedy do kedy má byť aktívne napr. iba v noci. ​Fotopast je vďaka tomu vhodná na zlodeja i na zver. Chráňte svoj majetok s cenovo dostupnou modernou fotopascou.

Fotopasca s dokonalým maskovaním, ktorého si nikto nevšimne
Fotopasca je taká malá, že je v prírode prakticky neodhaliteľná! V súčasnosti je najmenšou fotopascou na trhu! Ľahko ju zamaskujete a je veľmi nenápadná!

Získajte fotopascu u ktorej sa nebudete trápiť s inštaláciou
Fotopasca Bunaty mini full HD je taká jednoduchá, že ju dokáže nastaviť naozaj každý. Nevyžaduje žiadne znalosti ani skúsenosti. Do fotopasce vložíte pamäťovú kartu a 4 klasické ceruzkové batérie štandardnej veľkosti. Nastavenie je jednoduché - menu je kompletne v slovenčine, nastavíte dátum a čas a či má fotopasca nahrávať video alebo fotografovať a je to!

Extrémne malé rozmery, ľahko sa maskuje a je nenápadná. Veľký farebný displej na prednej strane fotopasce umožní ľahké zameranie, všetky fotografie a videá si tiež na displeji môžete prezrieť priamo v teréne. České menu – jednoduché nastavenie pomocou 6 plnohodnotných tlačidiel

Pre koho je fotopasca určená
Na zabezpečenie a ochranu majetku!
Pre poľovníkov a milovníkov prírody na sledovanie pohybu zveri!

Snímky možno použiť ako dôkazný materiál pri vyšetrovaní zločinu
Snímky z fotopasce možno použiť na usvedčenie páchateľa zločinu. Spolupracujeme s Políciou SR. Je to dokonca náš zákazník, ktorý naše fotopasce používa v teréne už niekoľko rokov. Medzi ďalších spokojných zákazníkov patria aj Lesy SR a rad českých miest a obcí.

Kompletná česká lokalizácia a technická podpora v slovenčine
Priamo od výrobcu je táto fotopasca lokalizovaná pre Českú a Slovenskú republiku. Menu aj dodávaný návod sú kompletne v češtine, nejedná sa o žiadny softvér tretej strany. Vďaka tomu je obsluha BUNATY jednoduchá a prehľadná. Veľkou konkurenčnou výhodou je to, že sa môžete dovolať na slovenskú technickú podporu, ktorá je vždy pripravená vám poskytnúť informácie a poradiť vám. Na podpore je pripravený technik, ktorý dokonale pozná všetky produkty!

Najmodernejšie technológie v miniatúrnom prevedení
Fotopasca má úplne nový pohybový snímač, ktorý zaznamenáva tepelný pohyb zveri alebo človeka a eliminuje nežiaduci pohyb, ktorý môže vyvolať prázdne fotografie. Rozlíšenie fotografií 32MP a video vo FULL HD kvalite.

Parametre
Rozlíšenie 32 MP
Rozlíšenie videa 1080P FULL HD
Batérie 4x AA (klasické ceruzkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Rozmery 10x8x4 cm
Uhol záberu 52°
Prísvit 940 nm
Dosvit 10 - 15 metrov reálne (žiadne "až" ako pri konkurenčných výrobkoch)
Záznam foto + video Áno
Prezeranie foto na LCD Áno
Maximálne rozlíšenie foto 32 MP
Maximálne rozlíšenie video 1080P FULL HD
Slovenčina Áno
Displej 2" farebný
Reálny dosah PIR (človek) až 15 m
Rýchlosť spúšte 0,5 s
Porty USB
Závit pre statív ÁNO
Model 2022

Možnosti platby

  • dobierkou
  • klasickým bankovým prevodom

Nakúpte aspoň za 500€ a doručenie budete mať zadarmo!

Dobierka Online platba

Kuriér SPS

6,00€ 4,80€

Výdajné miesto Zásielkovne

5,40€ 4,80€

Prostredníctvom Zásielkovne je možné doručovať len zásielky s hmotnosťou max do 5kg.

Balíky väčších rozmerov, kde je súčet všetkých strán viac ako 100 cm, taktiež nezasielame cez Zásielkovňu.

Podobné a súvisiace produkty